Stomatologia estetyczna w Katowicach

Aby móc pochwalić się olśniewającym uśmiechem, trzeba zadbać nie tylko o zdrowie, ale i o estetykę swoich zębów. Niestety, nawet jeśli zęby nie mają ubytków, to mogą szpecić je przebarwienia i nierówności. Na szczęście obecnie istnieją różne sposoby na to, by wyraźnie poprawić ich wygląd.

Piękny uśmiech nie musi pozostać odległym marzeniem

Nawet jeśli celem jest znaczna zmiana estetyki zębów, trzeba liczyć na to, że dentysta zaproponuje rozwiązania, na które można sobie pozwolić. Jednym z nich często jest założenie licówek. Kto chce przez naprawdę długi czas cieszyć się efektownym uśmiechem, ten nie będzie zawiedziony usługami, które oferuje stomatologia estetyczna katowice. Jeśli decyzja padnie na licówki, czyli cienkie nakładki na zęby, które stomatolog nakleja na zęby, będzie można podziwiać swój odmieniony zgryz nawet po jednej wizycie. Białe, równe zęby dodają atrakcyjności każdej osobie!

Stomatologia estetyczna Katowice, czyli profesjonalizm godny uwagi

Założenie licówek to jeden z najprostszych sposobów poprawienia kształtu zębów oraz nadania im śnieżnobiałej bieli. Najpopularniejsze są licówki porcelanowe, które wyglądają bardzo naturalnie i są wyjątkowo trwałe. Licówki porcelanowe Katowice to gwarancja zabiegu wykonanego profesjonalnie na każdym etapie, a także znakomitego efektu końcowego. Z powodu ich wytrzymałości mechanicznej są szczególnie polecane pacjentom, choć czasem dobrym rozwiązaniem są też licówki kompozytowe Katowice.

Na to, jakie licówki wybrać, składa się wiele czynników. Jednym z nich jest kwestia finansowa. Za trwalsze licówki porcelanowe trzeba zapłacić więcej. Licówki porcelanowe Katowice to inwestycja nawet na 10 lat! Nie można jednak zapominać, że również licówki kompozytowe mogą utrzymać się długo – wykonuje się je z tego samego materiału, który stosuje się, gdy trzeba wypełnić ubytek w zębach. Dbając o nie, o ich wymianie można myśleć nawet po kilku latach. Stawiając na licówki kompozytowe Katowice, ma się pewność, że zostaną one założone w idealny sposób, co na pewno wpłynie na ich trwałość.

Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by udoskonalić wygląd zębów za pomocą licówek, końcowy efekt zabiegu może naprawdę pozytywnie zaskoczyć!