Podologia mobilna. Zabiegi podologiczne u pacjenta

Z pomocy podologa warto skorzystać wtedy, gdy pojawiają się problemy ze stopami. Niestety, pacjent nie zawsze ma możliwość osobistego udania się do gabinetu podologicznego. W takim przypadku rozwiązaniem jest znalezienie podologa świadczącego swoje usługi mobilnie.

Podolog – kiedy warto się do niego udać?

Podolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości stóp – skóry oraz paznokci. Do podologa warto udać się wtedy, gdy na stopach pojawiają się zmiany wymagające konsultacji ze specjalistą.

Wśród dolegliwości, którymi zajmuje się podolog, znajdują się: odciski, modzele, nagniotki, suche, pękające pięty, wrastające paznokcie, halluksy, złamane paznokcie, grzybica stóp, brodawki wirusowe stóp, stopa cukrzycowa i inne.

Wiele z tych przypadłości powoduje nieprzyjemne dolegliwości bólowe, dlatego interwencja wskazana jest jak najszybciej.

Zabiegi podologiczne z dojazdem

Gdy pacjent z określonych powodów nie może udać się do gabinetu podologicznego, na przykład jest obłożnie chory, ma kontuzję, w takim przypadku najlepszy wybór to mobilna podologia. Usługi z dojazdem do klienta świadczy obecnie wiele gabinetów.

Dzisiaj każdy dobry producent sprzętu podologicznego może zaoferować specjalistyczne wyposażenie dedykowane do podologii mobilnej. Oferuje je również firma Suda – polski producent akcesoriów podologicznych i sprzętu dla podologów.

Usługi polegają wtedy także na kompleksowej diagnostyce oraz na wykonaniu niezbędnych zabiegów prowadzonych na sucho i na mokro, by szybko ulżyć klientowi w jego dolegliwościach.

Podologia mobilna – profesjonalny sprzęt

Firma Suda, która może zaoferować specjalistyczne wyposażenie do pedicure mobilnego, jako doświadczony producent sprzętu podologicznego odpowiada potrzebom podologów.

Prezentowane przez nią wyposażenie ma postać praktycznych walizek wyposażonych w niezbędne sprzęty, w tym frezarkę oraz lampę. Przegródki dostępne w walizce ułatwiają również przenoszenie potrzebnych akcesoriów oraz preparatów stosowanych w trakcie zabiegów podologicznych. Jako oferujący potrzebne artykuły producent akcesoriów podologicznych zaopatrzy podologa we wszystko, co niezbędne.

Gdy zatem konieczna jest pomoc podologa, lecz pacjent nie może udać się do niego samodzielnie, w takim przypadku warto wybrać usługi podologii mobilnej, aby otrzymać pomoc w swoim domu.