Plastry oczyszczające z toksyn

Słowo „toksyny” na dobre weszło do naszej codzienności. Słyszymy o nich w telewizji, czytamy artykuły naukowe, trafiamy na reklamy różnych produktów detoksykujących. Boimy się toksyn i ich wpływu na nasze życie, dlatego za wszelką cenę chcemy się ich pozbyć i zapobiegać ich gromadzeniu się w naszym ciele.

Toksyny są nieodłączną częścią naszego życia i naszego ciała. Ich powstanie związane jest z nieprawidłową dietą, stosowaniem używek, a nawet środkami chemicznymi, które dostają się do naszego ciała przez skórę poprzez kosmetyki czy stosowanie chemicznych środków piorących.

W jaki sposób można pozbyć się toksyn?

Obecnie jest wiele skutecznych metod, aby pozbyć się toksyn z organizmu. Najpopularniejszą, choć nie do końca aprobowaną przez lekarzy i specjalistów medycyny niekonwencjonalnej, jest głodówka. To kuracja oczyszczająca, w trakcie której eliminujemy na krótki okres wszystkie posiłki i pijemy jedynie wodę, której zadaniem jest wypłukać wszystkie toksyny z naszego ciała. Kurację tę można wspomagać sauną, która doskonale wyprowadza toksyny z ciała poprzez przyspieszony proces pocenia. Hitem ostatnich lat są jednak plastry oczyszczające, o skuteczności których wielu już się przekonało na własnej skórze. To produkty detoksykujące do stosowania zewnętrznego, bezpieczne i przebadane przez specjalistów.

Właściwości plastrów oczyszczających

Filozofia działania plastrów oczyszczających sięga tradycją do praktyk Dalekiego Wschodu, gdzie za pomocą akupresury i refleksologii usuwano toksyny z organizmu. Plastry to produkty detoksykujące do stosowania wyłącznie zewnętrznego. Dzięki dobraniu cennych składników naturalnych wyłącznie pochodzenia naturalnego, plastry oczyszczające z toksyn niejako wyciągają wszystkie szkodliwe substancje z naszego ciała, które zgromadziły się tam w dłuższym okresie.

Jak stosować plastry oczyszczające?

Plastry oczyszczające z toksyn stosujemy wyłącznie na stopy przed pójściem spać. Należy przykleić je na obie stopy i trzymać około 6 do 10h. Pełna kuracja trwa zazwyczaj około dwóch tygodni, jednak jest to kwestia indywidualna, związana z indywidualnymi uwarunkowaniami. Osoby mocno zatrute toksynami będą oczyszczać się dłużej, a ich plastry po zdjęciu będą zdecydowanie mocniej zabrudzone.