Laserowe usuwanie żylaków

Laserowe usuwanie żylaków to zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeszcze parę lat temu jedyni nieliczni interesowali się tym zabiegiem, a dzisiaj zainteresowanie jest znacznie większe.

Dlaczego laserowe usuwanie żylaków stało się tak popularne?

Laserowe usuwanie żylaków łódź stało się popularne, ponieważ jest to bardzo szybki oraz precyzyjny zabieg, który pozwala nam pozbyć się żylaków. Tak naprawdę nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać do tego zabiegu. Nie trzeba też specjalnie brać kilka dni wolnego z pracy, gdyż zabieg nie wiąże się z dłuższym pobytem w szpitalu. Przeprowadzany jest on w trybie ambulatoryjnym, ale po zabiegu nie musimy zostawać w placówce medycznej. Laserowe leczenie żył łódź cieszy się popularnością również dlatego, że ten krótki zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu nie odczuwamy żadnego bólu, a po zabiegu bardzo szybko o nim zapominamy.

Laserowe usuwanie czy farmakologia?

Wiele osób próbuje sobie poradzić z żylakami zażywając różnego rodzaju środki farmakologiczne, które dostępne są bez recepty w każdej aptece. Czasami specjalne tabletki rzeczywiście nam pomagają, ale wiele zależy od wielkości naszych żylaków oraz od tego jak bardzo wpływają one na nasze życie. Jeśli mamy żylaki, które utrudniają nam normalne funkcjonowanie i sprawiają ból, to z całą pewnością dobra Klinika flebologii Łódź będzie lepszym rozwiązaniem. Tam zajmą się nami specjaliści w tej dziedzinie, którzy dokładnie zbadają nasze żyły i bezpiecznie usuną żylaki.

Czy usunięcie żylaków jest bolesne?

Laserowe usunięcie żylaków to zabieg, który jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. W trakcie zabiegu pacjent nie powinien odczuwać żadnego bólu, ale może się zdarzyć, że może czuć jakiś dyskomfort. Po zakończeniu zabiegu przez pewien czas możemy czuć lekki ból, ale raczej nie powinien on nam przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności. Oczywiście wiele zależy od wielkości oraz ilości żylaków, które mamy do usunięcia. Dlatego przed zabiegiem warto o wszystko dokładnie wypytać lekarza, żeby wiedzieć jak zabieg będzie wyglądać. Może się okazać, że nie wszystkie żylaki usuniemy za jednym razem i tego powinniśmy mieć świadomość.