Jakie aspekty należy uwzględnić planując wynajem autokaru na wesele?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wynajem autokaru na wesele z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznych decyzji.

Jak wybrać pojazd na wesele?

Należy mieć świadomość, że w przypadku, gdy goście należą do rozrywkowych i otwartych, impreza może rozpocząć się już w drodze na uroczystość. Doskonałym rozwiązaniem może być postawienie na party busa. W ten prosty sposób uczestnicy będą mieli możliwość zintegrować się ze sobą przed weselem.

Rekomendowane jest już przy wysyłaniu zaproszeń dokładnie upewnić się od gości, czy na pewno będą oni korzystali z omawianego autokaru. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie wszyscy będą zainteresowani przyjechać na uroczystość autobusem. Bardzo duża liczba ludzi jest bowiem przywiązanych do swoich pojazdów. Zalecane jest jednak zaznaczenie w zaproszeniu, że para młoda zapewnia transport.

Czy rozmiar autobusu na ślub ma duże znaczenie?

Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zostawienie miejsca na nieprzewidziane osoby. Nie jest rekomendowane całkowite wypełnianie autobusu.

Bardzo często bowiem zdarzają się sytuacje, że dana osoba w ostatnim momencie poinformuje, że nie będzie mogła dotrzeć własnym samochodem. Świetną opcją będzie zatem zostawienie w zapasie kilku wolnych miejsc.

Ile dokładnie kosztuje Wynajem autokaru na wesele?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że cena będzie zależała od kilku czynników. Istotne znaczenie będą miały takie parametry, jak długość trasy czy rodzaj autobusu. W przypadku, gdy organizatorzy podejmą decyzję o odwiezieniu gości do domu, wpływ na cenę będzie miała liczba kursów.

Oczywiście koszt wspomnianego wcześniej pojazdu imprezowego będzie wyższy w porównaniu do tradycyjnego przejazdu. Należy mieć świadomość, że cena wynajmu autobusu, który będzie mógł pomieścić ponad 30 osób oscyluje przeważnie od 700 do 1500 złotych. Rekomendowane jest jednak postawienie na stosunek jakości do ceny.