Zabieg dermapen

Zabieg dermapen wykonywany jest w celu poprawienia wyglądu skóry oraz jej regeneracji. Po zabiegu skóra jest odżywiona, nawilżona i wygląda na zdrowszą i młodszą.

Czym jest dermapen?

Dermapen to małe urządzenie, które wyglądem przypomina długopis. Wyposażone jest ono w głowice z 12 mikroigłami, które w ciągu sekundy potrafią wbić się w skórę do 20 razy na głębokość od 0,25 do 2,5 mm.

Na czym polega zabieg dermapen i jakie daje efekty?

Dermapen to innowacyjny zabieg, który polega na nakłuwaniu skóry w celu pobudzenia i odbudowy włókien kolagenowych oraz elastyny zawartych w skórze. Podczas zabiegu nakłucia mają przyspieszyć tworzenie się kolagenu i elastyny, które są potrzebne do ujędrnienia i odmłodzenia skóry. W czasie zabiegu podczas nakłuć pod skórę wprowadzane są substancje odżywcze odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem skóra na danym kawałku ciała zostaje oczyszczona i znieczulona przy użyciu maści znieczulającej, a następnie zostaje ona nakłuta poprzez mikroigły znajdujące się w dermapenie. Efektami zabiegu dermapen są poprawienie jędrności skóry oraz zmniejszenie ilości zmarszczek. Zabieg ten pozwala na zmniejszenie przebarwień pojawiających się na skórze oraz zniwelowanie worków pod oczami. Po sesji dermapen dostrzec można, że skóra jest bardziej promienna i odświeżona. Zabiegi dermapen szczególnie zaleca się osobom, które cierpią na trądzik i mają po nim widoczne blizny, ponieważ po kilku sesjach zabiegu blizny po trądziku stają się bledsze, a co za tym idzie mniej widoczne.

Ile trwa i ile kosztuje zabieg dermapen?

Jeden Zabieg dermapen trwa około 30 minut w zależności od partii ciała na której jest wykonywany. Cena zabiegu waha się od 300 do 1000 zł za jedną sesję i uzależniona jest od wielkości partii, na których zabieg jest wykonywany oraz indywidualnego cennika osoby, która wykonuje dany zabieg. Należy pamiętać, że ceny zabiegu mogą różnić się w poszczególnych miastach.

Dermapen jak często wykonywać zabieg?

Częstotliwość zabiegu uzależniona jest od efektu jaki chcemy uzyskać. Dermapen jak często? Ilość zabiegów zależy od widoczności efektów po każdej sesji. U niektórych efekty widoczne są już po jednym zabiegu, ale zaleca się przeprowadzać od dwóch do pięciu sesji by efekty utrzymywały się dłuższy okres.