Wanna ogrodowa SPA – atrakcyjna alternatywa dla basenu

Nowoczesna wanna ogrodowa z funkcją SPA pozwala na relaks i dodatkowo zapewnia korzyści dla zdrowia. Nie jest również kłopotliwa w montażu i utrzymaniu. Co warto wiedzieć o wannach ogrodowych SPA? Oto najważniejsze informacje!

Wanna SPA – jakie funkcje oferuje?

Zamontowana w ogrodzie wanna SPA pozwala na komfortowy hydromasaż – masaż wodny. Wanny oferują różne tryby pracy, na przykład do zdrowotnego masażu mięśni lub relaksu.

Wanny potrafią podgrzewać wodę, dzięki czemu można korzystać z nich nawet przez cały rok. Wybrane modele zapewniają także dodatkowe funkcje, na przykład pielęgnacji wody, aromaterapii czy koloroterapii.

Dlaczego warto mieć ogrodowe SPA?

Wyposażona w hydromasaż wanna ogrodowa SPA stanowi bardzo dobrą alternatywę dla basenu ogrodowego.

Do najważniejszych zalet zakupu wanny ogrodowej SPA należą:

– Relaks – wanna pozwala na hydromasaż i może również służyć do aromaterapii, koloroterapii.
– Korzyści dla zdrowia – masaż wodny może złagodzić bóle mięśni, stawów, poprawić samopoczucie.
– Całoroczne działanie – dzięki funkcji podgrzewania za pomocą grzałki.
– Prosty i szybki montaż – wanna może być umieszczona na stelażu lub wpuszczona w taras.
– Łatwe napełnianie wodą i jej usuwanie – za pomocą węża ogrodowego.

Jaką wannę ogrodową SPA wybrać?

Producenci prezentują szeroką gamę wanien ogrodowych z hydromasażem i innymi funkcjami. Jaka wanna ogrodowa SPA będzie najlepsza?

W pierwszej kolejności należy dobrać właściwy rozmiar wanny, który powiązany jest z liczbą jej użytkowników. Najmniejsze wanny przeznaczone są dla jednej albo dwóch osób, natomiast z tych dużych może korzystać nawet siedem osób jednocześnie.

Drugim istotnym czynnikiem są funkcje oferowane przez wannę SPA. Należy wziąć pod uwagę liczbę oraz rodzaje dysz do hydromasażu, dostępne programy oraz dodatkowe opcje, na przykład oczyszczania wody. Warto też zwrócić uwagę na efektywność energetyczną, która powiązana jest z izolacją wanny.

Ile kosztuje wanna SPA do ogrodu?

Najczęściej koszt wanny ogrodowej z hydromasażem rozpoczyna się od około 20 tysięcy złotych za mały model. Najwyższej klasy wanny mogą kosztować nawet około 70 tysięcy złotych.

Dokładne ceny wanien ogrodowych SPA można sprawdzić na stronach internetowych sklepów oferujących tego rodzaju wyposażenie.

Wanna ogrodowa SPA dostępna jest w ofercie beautysystem.pl.