Najładniejsze perfumy męskie – nowości zapachowe

Masz zaległości w nowościach na męskim rynku perfum? Chcesz poznać najładniejsze perfumy męskie, które przeżywały w ostatnim czasie swoją premierę? Tradycyjne zapachy już Ci się znudziły? Poszukujesz czegoś nowego? Dzięki poniższemu tekstowi szybko zorientujesz się w temacie i będziesz mógł dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy do lektury!

Perfumy unisex

Często perfumy unisex na mężczyznach o wiele bardziej podobają się kobietom. Są one bowiem znacznie delikatniejsze niż tradycyjne męskie perfumy i nie mają aż tak ostrych tonów zapachowych. Bardzo często są to bardzo ładne kompozycje, którym warto przyjrzeć się z bliższej odległości.

Do ostatnich, wartych uwagi nowości należy woda toaletowa unisex Calvin Klein Everyone, w którym wyczujemy świeże nuty pomarańczy oraz imbiru. Wczuwając się dalej wyczujemy jednak gorzkie tony, powodowane obecnością olejku z neroli, a także silną woń paczuli. Jest to świetna propozycja na budzącą się właśnie do życia wiosenną porę.

Coś intensywnego

W przeciwieństwie do zapachów unisex poniższa propozycja doskonale opisuje swoim zapachem samą głębię prawdziwej męskości. Jest to zapach zdecydowanie dla mężczyzny, który wie, czego chce i zawsze stawia na swoim. Ta nieoczekiwana nowość świetnie wkomponuje się w aurę eleganckich wieczorów czy biznesowych spotkać.

Mowa tu oczywiście o zapachu The One for Men Intense od Dolce & Gabban, którego nazwa mówi sama za siebie. Zapachy pochodzące z tego włoskiego domu mody wyróżniają się zawsze zdecydowanymi nutami, które zapadają w pamięć na długi czas. Głównymi zapachami, które dostrzeżemy w The One for Men Intense są kolendra oraz kaszmir, wzbogacone wanilią i skórą. W pierwszym kontakcie wyczuwalna jest natomiast mocna nuta cyprysu. Zapach przywodzi na myśl parny wieczór w Dubaju.

Siła i energia

Nasz ranking na najładniejsze perfumy męskie ostatnich czasów zwieńczy francuski kandydat Yves Saint Laurent – Y Live, który swojej premiery doczekał się w 2019 roku. Jest to zapach, dzięki któremu zatęsknimy za wakacjami spędzonymi na jachcie wśród wybujałych morskich fal.

Jest on świeży, a zarówno niesamowicie zmysłowy i elegancki. Jego główne nuty to: cedrat, bergamotka, geranium, kwiat pomarańczy, kakao oraz fasola tonka. Ta wyjątkowa kompozycja sprawi, że każda chwila spędzona w towarzystwie tego zapachu stanie się niepowtarzalna i pełna dwuznaczności. To idealna propozycja dla mężczyzn pełnych wigoru, którzy chcą odkryć w sobie nieznane dotąd oblicze.