Masaż dla dwojga – jak się przygotować?

Masaż dla dwojga w Warszawie, jak sama jego nazwa wskazuje, jest usługą kierowaną do par – najczęściej małżeństw bądź narzeczonych. Dwie osoby korzystają z niego jednocześnie, tyle że leżą na oddzielnych łóżkach i są obsługiwane przez dwóch masażystów. To zabieg zyskujący na popularności. A jak się do niego przygotować, by był jak najprzyjemniejszy?

Ile to kosztuje?

Dla wielu osób na pewno istotną informacją będzie koszt usługi. Ile zatem trzeba zapłacić za możliwość skorzystania z masażu dla dwojga w Warszawie? Średni koszt usługi wynosi od 100 do 250 zł. Cena pozwala na odbycie 60-minutowego masażu.

Oczywiście za niektóre odmiany masażu dla dwojga trzeba zapłacić dużo więcej, czasem nawet i kilkukrotnie więcej, ale oferują one dodatkowe udogodnienia – nie dość, że są dłuższe, to jeszcze do tego wykorzystuje się w nich nietypowe techniki masowania ciała.

Czy na zabieg należy przyjść z wyprzedzeniem?

Teoretycznie nie jest to wymagane, ale jednak warto pojawić się przynajmniej kilkanaście minut przed planowanym rozpoczęciem masażu. Stres zdecydowanie nie pomaga w odprężeniu, a to właśnie do niego najczęściej doprowadza pośpiech.

Gdy klienci pojawiają się niemalże na parę minut przed planowaną wizytą, wszyscy automatycznie stają się zestresowani. Nawet masażyści mogą odczuwać lekkie napięcie, bojąc się o to, że ze wszystkim się nie wyrobią – a to obniża komfort samych klientów.

Czy przed wizytą wolno coś zjeść?

Wbrew pozorom to pytanie pada bardzo często i nie jest wcale bezsensowne. Na masaż dla dwojga w Warszawie na pewno nie powinno się przychodzić z pełnym brzuchem. Najlepiej zjeść coś maksymalnie na godzinę przed wizytą, by posiłek zdążył się ułożyć.

Nie należy również planować wyjścia do restauracji na krótką chwilę po planowanym zakończeniu wizyty. Myśląc o kolejnej wizycie, człowiek nie zdoła porządnie się zrelaksować. A masaż ma być nie tylko odprężeniem dla ciała, ale też wyciszeniem dla całego umysłu.

Czy warto?

Z całą pewnością tak, a wbrew pozorom masaże dla dwojga nie są przeznaczone wyłącznie dla zakochanych. Równie dobrze z czegoś takiego może skorzystać np. mama z córką bądź para przyjaciółek. Voucher na masaż będzie też doskonałym prezentem, który warto podarować komuś z okazji urodzin bądź walentynek.

Z pomocą masażu dla dwojga w Warszawie można chociaż na tą jedną godzinę zapomnieć o całym bożym świecie, oddać się w ręce prawdziwych cudotwórców i zapewnić relaks ciału oraz duszy. Po wyjściu z gabinetu spa każdy automatycznie poczuje się znacznie lepiej.