Kosmetyczna lampa biurkowa dla kosmetyczek – specjalistyczny sprzęt o specjalnych możliwościach

Niektóre lampy kosmetyczne na biurko są wyposażone w szereg ciekawych funkcji, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić pracę przy niewielkim, a zarazem precyzyjnym stanowisku pracy. Nadszedł czas, aby poznać możliwości, jakie oferuje sprzęt z grupy Premium.

Lampa czy lupa?

Profesjonalna lampa kosmetyczna na biurko zachowuje praktycznie wszystkie funkcjonalności klasycznych, uniwersalnych lamp i jednocześnie wprowadza kilka innych, dzięki którym korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością. Jedną z nich jest funkcja… lupy, która umożliwia obserwację niewielkich detali przy bardzo dużym, bo nawet 5 krotnym powiększeniu.

Konstrukcja takiej lampy jest bardzo prosta. Jej najważniejszym elementem jest podświetlana lupa, dzięki której można łatwo podejrzeć wszystkie, w tym nawet najmniejsze detale. Idealnie nadaje się ona do pielęgnacji skóry i obserwacji ewentualnych zmian, jakie się na niej pojawiają. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie prace kosmetyczne zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.

Składane ramię

Cechą charakterystyczną powiększających lamp kosmetycznych biurkowych jest ich ramię, które w razie potrzeby może być składane w dowolny przez użytkownika sposób. Co ważne, można je składać nawet „do góry”, dzięki czemu możliwa jest dokładna obserwacja wszystkich detali i to z najwygodniejszej pozycji siedzącej lub stojącej.

Ramię to posiada najczęściej od 3 do nawet 5 punktów regulacyjnych, dzięki którym pozycja podświetlanej lupy będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Całość oparta jest oczywiście na specjalnych rolkach, dzięki który lampę można przewieźć w praktycznie dowolne miejsce gabinetu lub warsztatu.

Ile to waży?

Można odnieść wrażenie, że tak skonstruowane lampy kosmetyczne na biurko są stosunkowo ciężkie. Tymczasem ważą one z reguły 0d 5 do maksymalnie 10 kg. Owszem, być może na biurko jest to zbyt dużo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by np. usadowić je w bliskim sąsiedztwie tegoż biurka.

Podsumowując, duże i profesjonalne lampy kosmetyczne oferują nie tylko możliwość efektywnego podświetlenia wybranej przestrzeni, ale też opcję jej powiększenia. Proces ten odbywa się dokładnie tak samo, jak np. w gabinecie stomatologicznym.

Lampy kosmetyczne na biurko dostępne są w ofercie beautysystem.pl.