Jak wspomóc się w zrzucaniu zbędnych kilogramów?

Medycyna estetyczna to nie tylko poważne zabiegi korekcji części ciała, czy liposukcje, to również procedury, których celem jest wspomóc ludzi w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Nie zawsze konieczny jest poważny zabieg, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej – często wystarczają procedury zewnętrzne. Wystarczy wybierać je rozsądnie i wykonywać w sprawdzonych miejscach.

Jak działają zabiegi wykorzystujące niską temperaturę?

Metodyka działania wszystkich zabiegów bazujących na niskiej temperaturze jest bardzo podobna. Schładzane są miejscowo partie ciała, wysyłane są krótkie impulsy. Pobudza to krążenie oraz zwiększa zużycie energii. Dzięki temu w określonym miejscu dochodzi do szybszego spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawy ukrwienia krwi. Zabiegi tego typu są przydatne w czasie redukcji wagi – przyspieszają ją i poprawiają kondycję skóry.

CoolSculpting – innowacyjna metoda pozwalająca na rozbijanie tkanki tłuszczowej na poszczególnych częściach ciała

Oferowany przez https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ zabieg jest innowacyjny mimo swojej teoretycznej prostoty. Przede wszystkim wykorzystywane są do niego głowice o różnych rozmiarach, tak aby osiągnąć najlepsze efekty na konkretnej partii ciała. Ważne jest również to, że zabieg przeprowadzają certyfikowani fachowcy przy użyciu najnowszego i bezpiecznego dla pacjenta sprzętu. Specjalne głowice pozwalają na wykonanie zabiegu miejscowo z dużą dokładnością, tak aby nie naruszyć sąsiadujących tkanek.

Co zrobić aby zabiegi przyniosły najlepszy efekt odchudzający?

Przede wszystkim, nawet najbardziej zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii nie sprawdzą się, jeśli nie zajdzie całościowa zmiana stylu życia. Przyniosą one jedynie krótkotrwały efekt. Procedury tego typu są jednak doskonałym uzupełnieniem dla diety redukcyjnej i zwiększonej aktywności fizycznej. Pozwalają na osiągnięcie efektów bardziej spektakularnych.