Jak odbudować płytkę paznokci po manicure hybrydowym?

Borykasz się z problemem zniszczonych paznokci? Twoje paznokcie bardzo wolno rosną? Kochasz hybrydowy manicure, lecz przed jego stosowaniem powstrzymują Cię skutki pojawiają się po jego usunięciu? Chciałabyś poznać skuteczny sposób na poprawienie kondycji płytki swoich paznokci, by cieszyć się ich naturalnym pięknem? Zdarza Ci się wstydzić własnych dłoni? Jeżeli dotyczą Cię powyższe problemy koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, w którym opiszemy sposoby na zniszczone paznokcie po hybrydzie. Zapraszamy do lektury!

Zniszczone paznokcie – utrata komfortu

Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety, dlatego niezwykle ważne jest by dbać o ich nienaganny wygląd. Nieodłączną część dłoni stanowią właśnie paznokcie, o które powinno się wyjątkowo zadbać. Hybrydowy manicure jest wyjątkowo wygodnym zabiegiem, pozwalającym na niemalowanie naszych paznokci przez okres około dwóch tygodni. Oprócz tego lakier hybrydowy jest bardzo trwały, dzięki czemu jest odporny na odpryski i pozwala na swobodne wykonywanie codziennych czynności bez obaw naruszenia manicure. Istnieje jednak również druga strona medalu tego zabiegu, która przejawia się w niszczeniu płytki paznokcia. Nie oznacza to jednak, że wykonywanie manicure hybrydowego oznacza pogodzenie się zniszczonymi i nieestetycznymi paznokciami. Na całe szczęście istnieją sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z tym problemem.

Odżywka do paznokci po hybrydzie

Odżywka do paznokci po hybrydzie to doskonały sposób na zniszczone paznokcie po hybrydzie. Obecnie na rynku tego rodzaju produkty są dostępne w najrozmaitszych wersjach, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie. Odżywki tego typu przynoszą płytce naszych paznokci natychmiastową ulgę oraz znaczną poprawę. Najczęściej występują one w formie bezbarwnych lakierów, które wystarczy zaaplikować na paznokcie zgodnie ze sposobem użytkowania, najczęściej należy nakładać je kilka razy w tygodniu. Nie jest to jednak uciążliwe, gdyż produkty te bardzo szybko wysychają. Oczywiście odżywki należy używać na oczyszczoną płytkę paznokci, pozbawionej jakiejkolwiek powłoki lakieru. Kluczem do zdrowych paznokci jest również robienie odpowiednich odstępów między zbiegami manicure hybrydowego.