Jak dobrać biżuterię do stylizacji?

Biżuteria jest dopełnieniem każdej stylizacji. Dobrze dobrana podkreśli urodę kobiety. Wybrana nieprawidłowo zepsuje całą stylizację. Jak dobrać biżuterię, która będzie wyjątkowa?

Jak łączyć biżuterię i strój?

Wybierając stylizację warto kierować się zasadą, że im mniej, tym lepiej. Korzystniej będzie wyglądała stylizacja skromniejsza, która będzie mniej rzucała się w oczy, niż zestaw, który będzie przeładowany i zbyt okazały.

Zupełnie inaczej również wybieramy biżuterię do stylizacji codziennej, a inaczej do wieczorowej, gdzie można pozwolić sobie na odrobinę luksusu i ekstrawagancji. Do stylizacji spokojnej i stonowanej można założyć biżuterię, która będzie bardziej wyrazista i charakterystyczna. Wtedy musimy mieć świadomość, że to biżuteria tworzy stylizację.

Na co dzień warto postawić na delikatne zestawy, które subtelnie dopełnią stylizacji. W pracy bardzo często dress code nie pozwala na zakładanie charakterystycznej biżuterii w takiej sytuacji sprawdza się niewielkie kolczyki blisko uszu oraz delikatne łańcuszki.

Z klasą

Biżuteria, która zakładamy powinna być dobrana do stylizacji tak, by stanowić jej uzupełnienie. Bardzo ciekawa jest biżuteria z kamieniami naturalnymi, która jest elegancka i jedyna w swoim rodzaju.

Wybierając kolczyki z kamieniami naturalnymi warto zwrócić uwagę nie tylko na ich kolorystykę ale również na ich znaczenie. Lapis lazuli jest kamieniem o przepięknym niebieskim kolorze, który będzie wyglądał niezwykle w połączeniu ze srebrną oprawą. Jest to kamień przeznaczony dla kobiet, które chcą być bardziej otwarte na otoczenie, optymistyczne i pełne zrozumienia dla innych.

Koczyki z kamieniami lapis lazuli idealnie będą komponowały się zarówno z letnią kreacją w białym kolorze, jak i elegancką, czarną sukienką wieczorową.

Malachit jest kamieniem, który ma zieloną barwę. Przynosi równowagę, otwiera serce na miłość jednocześnie wprowadzając do życia równowagę, gdyż pomaga również skupić się na biznesie.

Biżuteria z malachitem pięknie komponują się do sukni w kolorze białym, czarnym czy czerwonym.

Radolit jest kamieniem w kolorze czerwonym. Kolczyki z kamieniami radolitu będą idealne do czarnej sukni wieczorowej, której będą główną ozdobą. Jest to kamień przyjaźni, który pomaga w komunikacji oraz zrozumieniu innych.

Kolczyki z tanzanitem dostępne są w ofercie Salonie jubilerskim LARU.