Idealny make-up w kilka minut? To możliwe?

Codziennie rano, zazwyczaj panie nie dysponują godziną, by móc na spokojnie wykonać perfekcyjny makijaż. Dlatego też starają się zainwestować w produkty, które znacznie przyspieszą ich zadanie. Wiele z nich po prostu zabiera kosmetyki ze sobą do pracy, by w przerwie lub w wolnej chwili wykonać makijaż, który spokojnie przetrwa cały dzień. Co bezapelacyjnie przyda się w kosmetyczce?

Tusz

Wiele pań niestety o nim często zapomina, a oczy pomalowanie cieniami do powiek bez tuszu nie wyglądają zbyt dobrze. Dlatego też, lepiej zawsze go mieć przy sobie i każdy makijaż wykończyć ładnym podkręceniem i wydłużeniem rzęs.

Dobry tusz bez problemu można dostać w każdej drogerii. W zależności od tego jakimi rzęsami cieszy się pani, można wybrać tusze bardzo pogrubiające, podkręcają czy wydłużające rzęsy. Latem hitem, szczególnie wśród młodych kobiet są tusze kolorowe.

Cienie do powiek

Cienie do powiek w ostatnim czasie to obowiązkowy element każdego, nawet codziennego makijażu. Makijażystki proponują klientkom, by łączyły różne kolory i tworzyły na oku prawdziwe arcydzieła.

Warto także postawić na połysk. Błyszczące cienie w kolorach naturalnych czyli beże, brązy, pomarańcze to idealny barwy, które sprawdzą się prawie przy każdej urodzie szczególnie przy codziennych makijażach.

Różnorodne bazy pod kosmetyki

Panie często mają problem z sinymi, podkrążonymi i zaczerwienionymi oczami. W takich przypadkach niezastąpiona jest baz pod oczy. Już niewielka warstwa, o lekkiej, kryjącej konsystencji sprawi, że skóra pod oczami dostosuje się kolorem do reszty cery, a wszelkie niedoskonałości zostaną zakryte.

Bez względu na to, czy używa się cieni w kolorach delikatnych, czy mocniejszych – zależy paniom, by efekt był wyrazisty i długotrwały. Cienie niestety mają to do siebie, że bardzo szybko się ścierają lub rolują na oku. By tego uniknąć, wiele wizażystek poleca właśnie bazę. Baza pod cienie do powiek nie powinna był tłusta ani zbytnio oka obciążać. Najlepsze są te o lekkiej konsystencji, które w mig się wchłaniają. Baza pod cienie opinie w internecie ma różne. Jedne z pań nie wyobrażają sobie bez niej życia, inne kompletnie nie znają tego produktu. Warto zapytać w pobliskiej drogerii o próbki i wypróbować je na własnej skórze.

Cienie do powiek dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl