Ekskluzywna bielizna damska plus size

W modzie nie można zapominać o tym, że nie wszystkie kobiety noszą rozmiar zero i wielu producentów bielizny zdaje się to rozumieć. Oferują szereg propozycji dla bardziej krągłych kształtów w stylu Marylin Monroe czy Moniki Bellucci. To zarówno doskonałe biustonosze typu plunge, jak i stojące na przeciwległym biegunie biustonosze półusztywniane typu full cup oraz miękkie z fiszbinami, które oferuje producent bielizny damskiej.

Ekskluzywna bielizna damska – szczególna okazja wymaga szczególnej oprawy

Wybierając się na wytworną kolację, kobieta ubiera sukienkę koktajlową dopasowaną do okazji. Niezależnie od tego z jakiego materiału została uszyta to, czy będzie leżała dobrze na ciele zależy w dużej mierze od wybranej bielizny. Kobiety, które obdarzone są bujnymi kształtami mają wbrew pozorom duże pole do manewru. Oczywiście biustonosze w ich przypadku muszą wspierać pionowe i boczne fiszbiny, a także szerokie ramiączka. Niemniej jednak nie znaczy to, że nie mogą pozwolić sobie na głęboki dekolt. Dla takich biustów bowiem producent bielizny damskiej proponuje również biustonosze typu plunge. Mimo dużego wycięcia nie ma obaw, że biust będzie „żył własnym życiem” w takim biustonoszu. Oczywiście kluczem jest dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. Ekskluzywna bielizna damska powinna być zawsze wybierana z pomocą profesjonalnej brafiterki, która potrafi właściwie dobrać rozmiar miski i jej kształt do określonego rodzaju biustu. Oczywiście koniecznie trzeba dobrać również odpowiednie figi, których linia nie będzie odznaczać się na sukni. Można wybrać również takie, które sięgają do pasa i dodatkowo zbierają niechciany tłuszcz zgromadzony na brzuchu i wysmuklają sylwetkę.

Półusztywniany lub miękki biustonosz idealny na co dzień

Noszenie na co dzień biustonoszy typu plunge nawet najlepiej dopasowanych, nie jest najlepszym pomysłem. Zwłaszcza jeśli nosi się ażurowe, bądź inne półprzejrzyste materiały, które wymagają wyboru raczej zabudowanego biustonosza, szczególnie w przypadku kobiet o dużym biuście. Dlatego najlepszy może być miękki biustonosz, który wyposażony jest w fiszbiny, a także solidne i grube ramiączka. Warto, by był stosunkowo gładki i jednolity. Noszenie do przejrzystych materiałów wzorzystej bielizny jest modowym faux pas. Dla tych kobiet, które preferują usztywnienia dobrym wyborem może być półusztywniany biustonosz, który nie stworzy karykaturalnego efektu i nie powiększy przesadnie już dużego biustu. Elegancka bielizna to podstawa, od której należy zacząć kompletowanie ekskluzywnej garderoby.