Depilacja laserowa nóg – ciesz się z aksamitnie gładkiej skóry!

Zabieg depilacji laserowej nóg to skuteczny sposób, aby pozbyć się niechcianych włosków na naprawdę długi czas!

Depilacja laserem – co to jest?

Włoski na nogach usuwa się na wiele sposobów – golenie, depilowanie depilatorem mechanicznym, woskowanie czy specjalne kremy rozpuszczające owłosienie to tylko kilka możliwości. Wśród dostępnych metod znajduje się także depilacja – epilacja laserowa. Na czym polega ta właśnie metoda?

Epilacja, inaczej depilacja laserowa polega na wykorzystaniu urządzenia laserowego powodującego zniszczenie włosków wraz ich cebulkami. W rezultacie jest to sposób na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia.

Za pomocą zabiegu takiego, jak depilacja laserowa katowice oraz w innych miastach, można także cieszyć się aksamitnie gładką skórą nóg na naprawdę długi czas!

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej polega na naświetlaniu wybranych partii skóry z wykorzystaniem urządzenia laserowego. Urządzenie to emituje wiązkę lasera o określonych parametrach, która dociera do włoska i jego cebulki i powoduje ich całkowite zniszczenie.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów depilacja laserem powinna być przeprowadzona kilkukrotnie. Najczęściej konieczne jest wykonanie od 4 do 8 zabiegów.

Warto jednak zaznaczyć, że taka depilacja Katowice nie zadziała w przypadku każdego typu włosków. Nie przyniesie oczekiwanych efektów na włoskach ubogich w ciemny barwnik – melaninę, czyli na włoskach blond, rudych czy siwych.

Gdzie można skorzystać z depilacji laserowej?

Gdy planowana jest depilacja laserowa Katowice są jednym z wielu miast, w którym można wykonać tego typu zabieg. Jest ona prowadzona między innymi w klinikach i gabinetach medycyny estetycznej, salonach depilacji laserowej.

Wiele salonów, których specjalnością jest depilacja Katowice, może także zaproponować klientom specjalne pakiety, w skład których wchodzi kilka zabiegów na daną partię ciała. Wykupienie pakietu pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych na tego rodzaju procedurze. Dokładne cenniki depilacji w Katowicach najczęściej prezentowane są na stronach salonów.

Nowoczesna epilacja laserowa z wykorzystaniem zaawansowanych typów laserów pozwala zatem na trwałe usunięcie niechcianych włosków. To skuteczna metoda depilacji nóg, a także innych partii ciała oraz twarzy!