Depilacja intymna

Zbliżające się wakacje i temat depilacji mają ze sobą dużo wspólnego. Jak wiadomo prawie każda osoba wybierająca się na plażę bądź nad jakiś zbiornik wodny stara się dobrze wyglądać i nie świecić zbytnio swoim ogromnym zarostem. Mowa tu oczywiście o płci pięknej, gdyż dla mężczyzn zarost w wielu miejscach jest po prostu dużym atrybutem i wabikiem.

Zabieg depilacji laserowej

Dzięki coraz większym możliwościom i dużej liczbie otwierających się każdego miesiąca gabinetów medycyny estetycznej, zwiększa się liczba osób poddających się zabiegom depilacji. Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie, to bardzo częsty temat rozmów szczególnie wśród kobiet, które starają się pozbyć zarostu w miejscach intymnych i poczuć się nieco swobodniej. Owłosienie w tamtych miejscach jest nieprzyjemne w odczuciu, powoduje uczucie dyskomfortu i może przeszkadzać podczas stosunku seksualnego.

Zabieg depilacji laserowej możemy podzielić na dwa popularne rodzaje. Jednym z nich jest depilacja do linii bikini, a drugim z nich jest głęboka depilacja, dzięki której można usunąć włoski nawet z okolicy warg sromowych. Z takiego zabiegu stara się więc korzystać każda pani, która lubi się czuć swobodnie i nie chce być skrępowana przez uczucie odrastających włosków, które nie jest niestety zbyt przyjemne.

Sposób wykonania zabiegu depilacji

Gdy zdecydujemy się już na pierwszą wizytę w klinice, w której chcemy przeprowadzić nasz zabieg, rozpocznie się ona z całą pewnością od konsultacji i długiej rozmowy. Przed przejściem do zabiegu specjaliści bardzo często starają się jak najwięcej dowiedzieć, by w późniejszym czasie wykonać go w należyty sposób. Przed pierwszą wizytą warto również dowiedzieć się z użyciem jakiego sprzętu dana klinika wykonuje owe zabiegi. Możemy poczytać, który sprzęt i jaki zabieg jest według innych najbardziej efektywny.

Dzięki temu wybór kliniki będzie nieco łatwiejszy, a nam pozostaje podczas pierwszej wizyty zapytać, czy zabieg będzie na pewno przeprowadzany za jego pomocą. Widoczne skutki zabiegów widoczne powinny być już po 5-6 wizytach, a my powinniśmy przy pierwszej wizycie powiedzieć o przeciwwskazaniach, jeśli takowe są. Często bowiem możemy mieć jakieś zmiany skórne lub coś, co może utrudniać zabieg. Specjalista jednak z całą pewnością spyta o to podczas pierwszej rozmowy zapoznawczej. Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie, wymaga by po jej zakończeniu zadbać o skórę i myć ją żelami bez zawartości mydła.