Czy warto powiększyć usta?

Dbanie o wygląd stanowi ważną aktywność w życiu niejednej kobiety. Dobre wrażenie robią piękne i pełne usta. Klinika medycyny estetycznej ujawnia, że zabieg powiększania ust jest jednym z najpopularniejszych wśród oferowanych usług.

Czy warto powiększyć sobie usta?

Czy każdy potrzebuje zabiegu powiększania ust? Nie, zazwyczaj na ten zabieg decydują się osoby, których czerwień wargi dolnej lub górnej jest zbyt mała. Wąskie usta nie są atrakcyjne i potrafią doprowadzić do obniżenia się samooceny.Zabieg powiększania ust jest sposobem na pozbycie się kompleksów i podniesienie poczucia własnej wartości. Dlatego zabieg powiększenia ust działa nie tylko stricte fizycznie, ale też potrafi uspokoić psychikę pacjenta.

Jak wykonywany jest zabieg powiększania ust?

Jak można dowiedzieć się ze strony https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/, zabieg ten jest bardzo bezpieczny i praktycznie nie wymaga rekonwalescencji.Pacjenci potrzebują zarezerwować kilkadziesiąt minut, aby móc cieszyć efektem zabiegu. Tyle wystarczy, powiększenie ust nie jest inwazyjne i nie wymaga znieczulenia ogólnego.Lekarz nakłuwając wargi, wypełnia je specjalnym środkiem, który idealnie wpasowuje się w ich przestrzeń. Nie ma obawy, że substancja się nie przyjmie, a nakłucia spowodują nadmierną opuchliznę.

Czy wypełnia się usta w zabiegu ich powiększania?

Substancją, którą lekarz wprowadza w usta, by je wypełnić, jest kwas hialuronowy. Jest to bardzo bezpieczny środek, gdyż naturalnie występuje w tkankach ludzkich.Kwas hialuronowy do wypełniania ust ma też inne właściwości, które poprawiają wygląd. Mianowicie, jest świetnym nawilżaczem. Kwas bardzo pozytywnie wpływa na nawilżenie nawet bardzo suchych i spierzchniętych warg.Dzięki informacjom zawartym na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ możemy się dowiedzieć, że cały zabieg powiększania ust jest kontrolowany i wykonywany przez lekarza. Minimalizuje to skutki uboczne i sprawia, że pozytywny efekt zabiegu jest gwarantowany niemal natychmiastowo.