Czego nie wiesz o masażu dla par

Czym właściwie jest masaż dla dwojga. Na co można liczyć podczas zabiegu i jak się do niego przygotować. Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi. Na pewno takie pytania pojawiły się, gdy usłyszałeś o takiej możliwości.

Czym jest masaż dla par

To pojęcie u wielu osób wywołuje mieszane uczucia. Nie bardzo wiedzą, o co właściwie chodzi. Wyjaśniamy, że masaż dla dwojga polega na tym, że dwie bliskie sobie osoby są masowane leżąc na dwóch oddzielnych łóżkach koło siebie. Każdy masowany ma własnego masażystę.Powinieneś wiedzieć, że każda z osób może wybrać taki masaż, jak jej odpowiada. Jedna osoba może preferować masaż sportowy, druga relaksacyjny.

Jak wygląda zabieg

Masaż dla dwojga nie różni się niczym od normalnego masażu poza tym, że na sąsiednim łóżku leży bliska osoba. Na zabieg należy przyjść 15-20 minut wcześniej. Wtedy bez pośpiechu wypełnimy kwestionariusz oraz przebierzemy się. Nie trzeba przynosić własnych rzeczy, bo kapcie czy jednorazowe stroje zapewnia spa.Przed zabiegiem trzeba wspomnieć o ewentualnych dolegliwościach czy przeciwwskazaniach. To ułatwi dobór rodzaju masażu. Można poprosić o aromatoterapię lub oświetlenie świecami.

Czy do masażu dla dwojga trzeba się specjalnie przygotować

Oczywiście, że nie trzeba. Warto natomiast mieć dobry humor i w pełni korzystać z dobrodziejstwa, jakie daje masaż. Pamiętać natomiast trzeba o przeciwwskazaniach.Jeśli jesteśmy pierwszy raz na takim zabiegu, to zapytajmy masażystę, co na początek by polecił dla nas. Doświadczenie, jakie mają masażyści sprawia, że takie rady są naprawdę cenne i warto z nich skorzystać. Dzięki temu masaż będzie dla nas przyjemnością.Często w spa przed masażem możemy zostać poczęstowani lampką szampana. Raczej nie pijmy więcej alkoholu, ponieważ może to się nieciekawie dla nas skończyć.

Dlaczego warto we dwójkę

Czy masaż dla dwojga jest lepszy od tego odbywanego pojedynczo? Dla osoby, która po raz pierwszy udaje się na masaż na pewno tak. Przede wszystkim ma oparcie w bliskiej osobie, więc dodaje to jej pewności siebie.Wprawdzie masaż dla dwojga może być świetnym romantycznym prezentem, ale nadaje się także dla przyjaciółek czy przyjaciół. Także matka z córką mogą śmiało uczestniczyć w takiej sesji. To bowiem świetnie spędzony razem czas.Wybierając się na masaż we dwie osoby, dobierzmy tak drugą osobę, żeby można się było w pełni zrelaksować. Dla obu osób ma być to czysta przyjemność, relaks i wypoczynek. To także doskonała regeneracja po ciężkiej pracy, a dobre towarzystwo ją ułatwi.