Torebki damskie online

Torebki – coś, czego nie odmówi sobie żadna kobieta. Nie ważne, że ma ich w szafie już dziesiątki. Na jeszcze jedną zawsze znajdzie się miejsce. Jakie więc torebki damskie sklep internetowy oferuje?

Torebki sklep online – każdy model na wyciągnięcie ręki

Internet to idealne miejsce na zakupy. Bez stresu, bez wychodzenia z domu, bez denerwowania się, że naszego wymarzonego modelu nie znajdziemy. Torebki sklep internetowy, to każdy fason na jedno kliknięcie.

Kuferki – torebki damskie sklep internetowy

Kuferki to torebki idealne do pracy. Występują i w formie skórzanej, i z tworzywa sztucznego. Mają kształt kuferka, stąd też ich nazwa. W środku mieszczą sporo przegródek, więc będzie można w nich sporo rzeczy przenosić.

Na spodzie takiej torebki znajdują się malutkie nóżki (najczęściej złote, srebrne lub czarne). Dzięki nim, torebkę spokojnie można stawiać na podłodze bez obawy o to, że się zniszczy czy zabrudzi.

Bransoletka – torebki sklep online

Wristlet, bo taka jest jej angielska nazwa, to torebka którą nosi się na nadgarstku. Jest to tak jakby nieco większy i wygodniejszy portfel. W takiej torebce nie zmieści się sporo, dlatego jest to idealna opcja na wyjście do klubu czy kina. W torebce wristlet przechowuje się pieniądze, telefon, klucze, chusteczki i dokumenty. Nic większego nie trzeba, by wygodnie mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy.

Duffle – torebki sklep internetowy

Duffle, czy torebki sportowe idealne na weekendowe wypady za miasto. Miękkie, lekkie z naturalnych materiałów. Torebki, do których da się zmieścić i portfel, i telefon, i buty czy sweterek na zmianę. Jest to torebka, która jest pakowna i wygodna w noszeniu.

Kopertówka – torebka wizytowa

Kopertówka to torebka, która wyglądem przypomina wspomniany wcześniej wristlet. Jest tak samo oszczędna w miejsce do przechowywania, gdyż jej głównym założeniem jest to, by zmieściła tylko najpotrzebniejsze i drobne artykuły, które kobieta zabiera na eleganckie, wieczorne wyjście.

Kopertówka jest więc niewielką torebką, która może mieć dosłownie każdy kształt: prostokąt, kwadrat, koło, serce i tym podobne. Mogą być matowe, błyszczące, skórzane lub z tworzywa sztucznego.

Więcej informacji na https://ladysu.pl/