Kupno odpowiedniego stanika

Nie wszystkie kobiety zdają sobie sprawę z tego, że biustonosze damskie mają ogromny wpływ na to, jak wygląda i prezentuje się ich sylwetka. Ładne biustonosze to nie wszystko– odpowiedni stanik potrafi ukryć mankamenty sylwetki, a także uwypuklić jej zalety. Niestety, specjalistki zgodnie wskazują, że większość Polek nosi nieodpowiednio dobrany stanik. Tymczasem, jak się okazuje, jest to sprawa nie tylko estetyczna, ale także zdrowotna.

Czym może grozić noszenie stanika w złym rozmiarze?

Ładne biustonosze damskie można znaleźć niemal w każdym sklepie. Prawda jednak jest taka, że większość kobiet nie wie, jak dobrać odpowiedni rozmiar. Skutkuje to tym, że bardzo duża liczba kobiet nosi stanik albo za mały, albo zwyczajnie za duży. Tymczasem może mieć to ogromny wpływ na stan zdrowia, a dłuższe noszenie nieodpowiednich staników – przykre konsekwencje.

Niewłaściwie dobrany stanik może prowadzić do bólu kręgosłupa, które mogą stać się bardzo uciążliwe. Ponadto, zbyt ciasny stanik zaburza prawidłowe funkcjonowanie piersi, a nawet po czasie może prowadzić do powstawania deformacji! Nie mówiąc o tym, że nieprawidłowo dobrany stanik jest zwyczajnie niewygodny, a po kilku godzinach większość kobiet marzy o tym, po prostu go z siebie zdjąć.

Jak prawidłowo dobrać rozmiar stanika?

Pomimo tego, że ładne staniki znaleźć można w każdym sklepie, to jednak nie wszystkie z nich nadają się do noszenia. Zdecydowanie lepiej unikać tanich staników, których cena mieści się w granicach kilkunastu złotych. Zazwyczaj są one źle wyprofilowane, ramiączka mają nieodpowiednią długość, nie zapewniają podtrzymania biustu oraz po kilku założeniach do niczego się nie nadają. Kupno dobrego stanika to inwestycja, która z pewnością się opłaca.

Kobiety, które nie wiedzą, jak dobrać rozmiar biustonosza, z pewnością powinny skorzystać z usług brafitterki. Jest to osoba, która potrafi nie tylko dobrać swoim klientkom ładne staniki, ale także wskazać te, która idealnie na nich leżą. Dzięki brafiterkom większość kobiet odkrywa zupełnie nową jakość życia. Te, które skorzystały z usług specjalistki, wiedzą już, na co zwrócić uwagę przy wyborze stanika. Prawda jest taka, że większość pań jest ogromnie zaskoczonych tym, jaki rozmiar biustonosza powinny nosić naprawdę.

Podsumowując, ładne biustonosze to nie wszystko. Powinny być one przede wszystkim idealnie dopasowane, przez co praktycznie nie czuć ich podczas codziennego funkcjonowania. Kobiety, które narzekają na to, że staniki są zwyczajnie niewygodne, z reguły mają dobrany nieodpowiedni ich rozmiar.