Ile jest rodzajów sukni ślubnych?

Można założyć, że dość niewielki odsetek pań na co dzień interesuje się trendami mody ślubnej. Dlatego, gdy podczas przygotowań do ślubu muszą zacząć wybierać suknię ślubną – gubią się w morzu możliwości. Aby rozwiać wszelkie trudności w tym temacie, przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomoże się zorientować!

Dopasowanie stylu – do wyboru!

Po wejściu na stronę: https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne, można zobaczyć klarowny podział sukien ślubnych na style. Wybierać można pomiędzy nowoczesną princessą, która przeobrazi każdą pannę młodą w księżniczkę z bajki, a propozycjami stworzonymi w duchu stylu boho.

Panny młode, które decydują się na zorganizowanie stonowanej i eleganckiej uroczystości powinny zainteresować się klasycznymi sukniami. Kobiety, które celują w trochę większy przepych, na pewno zainteresują sukienki stylu simple chic. Zgrabnym połączeniem awangardy i tradycji będzie włożenie sukni wykonanej w całości z misternej koronki.

Różne oblicza tego samego stylu

Sukienkę wykonaną w danym stylu można znaleźć w różnych wersjach. Krótkie sukienki ślubne już mało kogo szokują, będą więc bezpiecznym wyborem dla zainteresowanych. Ale można swoją sukienkę udoskonalić bez tracenia na długości. Jak?

Możliwości jest zaskakująco wiele. Od braku rękawów, przez ramiączka, do rękawów w każdej długości: przyległych do ciała oraz powłóczystych. Każda panna młoda znajdzie dla siebie opcję, która sprawi, że poczuje się najpiękniejsza.

Dopasowanie dekoltu

Aby suknia wyglądała najlepiej, jak to możliwe. Trzeba dopasować ją do sylwetki. Jednym z kluczowych elementów w tej materii jest dobranie kształtu dekoltu.

Do wyboru są: dekolt w kształcie litery „V” lub w tak zwaną łódkę. Te dwie opcje są najpopularniejsze. Nowoczesne panny młode decydują się też na sukienki z odkrytymi plecami albo przeciwnie – ze stójką.