http-noevision.pl (4)

Buty na naprawdę małe stopy

Większość sieciówek nie oferuje obuwia damskiego w niestandardowych rozmiarach. Jest to dość przykre dla kobiet, które w związku z tym zmuszone są albo kupować bardzo drogie obuwie, albo ograniczać się tylko do konkretnych marek, albo szukać butów na dziale dziecięcym.

Dla kogo?

NoeVision oferuje nie tylko buty w standardowych rozmiarach, tj. 36-40, czyli najczęściej wybierane przez współczesne kobiety. Na stronie http://noevision.pl/ można też znaleźć bardzo ciekawe propozycje obuwia dla pań naprawdę drobnych, o wyjątkowo małych stopach.

Dotychczas kobiety o niezwykle drobnej budowie ciała niestety miały bardzo ograniczone możliwości wyboru. Chcąc kupić buty 33-35, musiały wybierać spośród obuwia dziecięcego, co z wiadomych względów nie jest zbyt komfortowe. Mogły również zlecać wykonanie butów na zamówienie, co wiązało się co prawda z otrzymaniem obuwia idealnie dopasowanego do stopy, ale niestety horrendalnie drogiego.

Niestandardowe rozmiary

Większość producentów obuwia nie oferuje niestandardowych rozmiarów, czyli tych bardzo małych lub bardzo dużych. Produkowanie butów w takich rozmiarach wiązałoby się dla nich z ewentualnymi stratami, ponieważ kobiet skłonnych nabyć takie buty nie ma zbyt wielu. W rezultacie producent poniósłby duże koszty produkcji takiego obuwia, a później miałby problem z jego sprzedażą.

Na szczęście NoeVision rozumie problemy bardzo drobnych kobiet i wychodzi im naprzeciw tworząc modele obuwia o bardzo małych rozmiarach, ale w fasonach, które niczym nie ustępują tradycyjnym kolekcjom. Często modele z poprzednich kolekcji można dostać w okazyjnych cenach, dlatego warto zaglądać na http://noevision.pl/ również na dział z okazjami, gdzie małe modele są często przeceniane o połowę lub nawet więcej.

Trudności z małym obuwiem rozwiązane

Klientki poszukujące niestandardowych rozmiarów obuwia to bardzo niewielki procent spośród wszystkich kobiet. Sieciówki w większości oferują tylko numery standardowe, dlatego kobiety z takim rozmiarem nie mogą zaopatrywać się wszędzie tam, gdzie miałyby ochotę. Bardzo często zmierza to do tego, że muszą wybierać obuwie brzydkie, nijakie i niespecjalnie efektowne, ale za to dobre w rozmiarze.

W sklepie internetowym NoeVision nie ma tego problemu, ponieważ buty w małych rozmiarach są równie piękne, co te w standardowych. Osoby drobne i o małych stopach mogą poczuć się tutaj docenione i wyróżnione, ponieważ dzięki tym butom będą w stanie skompletować doskonały strój na każdą okazję i nie muszą się ograniczać do jednego producenta, czy noszonego od lat modelu.