Biżuteria z kamieniami – elegancka i ponadczasowa

Biżuteria to coś, co kobiety uwielbiają, zdając sobie sprawę z faktu, że to detale tworzą stylizację. Wystarczy elegancki naszyjnik czy efektowne kolczyki, żeby strój zmienił się nie do poznania. Dlatego chcąc świetnie się prezentować, warto zadbać o efektowną biżuterię. Jedną z propozycji dla kobiet, które uwielbiają ponadczasowy szyk, będą oryginalne kolczyki zdobione kamieniami.

Jak dopasować biżuterię do stylu i ubioru?

Aby biżuteria dobrze się prezentowała, powinna tworzyć spójną całość ze strojem. Musi pasować na niego estetyką i kolorem. Może stać się subtelnym, nie odwracającym uwagi od głównego elementu stylizacji detalem albo wręcz przeciwnie: czymś, co zmieni nie do poznania prostą sukienkę i doda jej sznytu swoją oryginalnością. Ciekawym elementem z pewnością będą kolczyki – odpowiednio dobrane pasują właściwie do każdego stroju. Przypadną do gustu każdej kobiecie: w wersji minimalistycznej miłośniczce prostoty, w większym rozmiarze, wiszące, z ciekawymi detalami – paniom, które uwielbiają ciekawą, przykuwającą wzrok biżuterię.

Kolczyki z kamieniami – połączenie klasy i oryginalności

Poszukując stylowych kolczyków, warto przyjrzeć się tym zdobionym naturalnymi materiałami. Idealnym wyborem będą złote lub srebrne kolczyki z kamieniami. Kamienie szlachetne, jak sama nazwa wskazuje, kojarzą się z klasą, dobrym smakiem, elegancją. Jednocześnie są bardzo oryginalne. Jako że występują w bardzo różnej kolorystyce mogą nadać stylizacji różny wygląd. Turkusy kojarzą się z wakacyjnym luzem, bursztyny z ciepłem i fantazją, szmaragdy z kolei wniosą nutkę tajemniczości. Kolczyki zdobione kamieniami to jedyna w swoim rodzaju, nietuzinkowa biżuteria. Świetnie nadaje się także na prezent – takie kolczyki będą pamiątką na lata.

Gdzie szukać stylowych kolczyków z kamieniami?

Sporą ofertą kolczyków z kamieniami może pochwalić się większość dobrze zaopatrzonych salonów jubilerskich. Ciekawą ofertę proponują także sklepy specjalizujące się w biżuterii z kamieniami – wiele z nich działa w sieci. Tego typu produkty często kupić można także na targach rzemiosła artystycznego.Najważniejsze to zwracać uwagę na jakość wykonania i upewnić się, że użyte jako zdobienie kamienie rzeczywiście są oryginalne, profesjonalnie oszlifowane.

Kolczyki z tanzanitem dostępne są w ofercie Salonie jubilerskim LARU.