Jakie i na co dodatki w eko kosmetykach?

Bio kosmetyki używane są najczęściej w postaci kremów do twarzy bądź żeli do ciała. W każdym wieku, dla każdego typu urody / skóry są one zalecane. Nie zaszkodzą nam a mogą pomóc na jakiś nasz problem skórny. Nasze babcie do teraz chwalą szare mydło, którego używały do wszystkiego i przez wiele lat. Jest ono naturalne, bezwonne. My – robiąc sami swoje eko kosmetyki możemy dodać do nich zapach, ale po co?

Naturalne peelingi i maseczki do twarzy:

Wiele kobiet używa peelingów oraz maseczek do twarzy z naturalnych składników. Peelengi tworzy się z małych pestek, cukru, a nawet fusów od kawy. Możemy przyziądzić sami nasz domowy eko kosmetyk. Maseczki do twarzy również można przyrządzić samemu, można tworzyć je z różnych składników, dobierać je samodzielnie wedłe własnego uznania i chęci. W drogeriach dostępnych jest mnóstwo bio kosmetyków z różnych składników, możemy w nich przebierać aż znajdziemy idealny dla siebie. Eko kosmetyki weszły na nowo z wielką siłą na nasz współczesny rynek, zdołały zastąpić już każdy inny kosmetyk sztucznie wytwarzany bez względu na to czy mowa o peelingach do ciała czy o kosmetykach do makijażu twarzy.

Jakie są najlepsze dodatki dla:

– osób starszych – Kobiety w starszym wieku mogą korzystać z dobrodziejstw naturalnych witamin, takich jak witamina C lub witamina E, które działają odmładzająco na skórę.
– kobiety w ciąży, kiedy ich ciało rozciąga się w błyskawicznym tempie potrzebują świetnego kremu,który nawilży zapracowaną skórę brzucha,ud,piersi – witaminy C i B również okażą się zbawieniem. Masło shea – naturalny kosmetyk, który świetnie nawilża ciało.
– Mężczyźni – Bio kosmetyki pomoże im pokochać się witamina k, która przeciwdziała w pojawianiu się podrażnień na skórze. Każdy kto używa maszynki do golenia powinien też używać jakiegoś środka nawilżającego – najlepiej naturalnego. Naturalne olejki pomogą również w nabłyszczeniu naszej brody – jeśli jesteś jej posiadaczem.

Kosmetyki naturalne sklep oferuje nam w najróżniejszej ofercie.

W drogeriach, na stronach internetowych znajdziemy różne propozycje sprzedawców. Wspomniane peelengi oraz maseczki na twarz sięgają w granicach od 2 złotych do nawet 10 złotych w zależności od rodzaju. Naturalne kosmetyki są w modzie – dlatego przeważnie będą droższe od tych wyrabianych nienaturalnie,ale myślę, że ich właściwości i zalety rekompensują nam to i warto wydać na nie więcej.