Alessandro Striplac – lakier do paznokci UV nowoczesnej generacji

Alessandro Striplac to producent nowoczesnego lakieru do paznokci UV, usuwanego metodą Peel-off. Stanowi to przełom na rynku i jest rozwiązaniem dla osób, które do tej pory nie mogły pozwolić sobie na regularne malowanie paznokci z uwagi an suchą i łamliwą powłokę. Obecnie innowacyjny lakier to alternatywa np. dla manicure hybrydowego, który jest popularny, ale posiada swoje minusy – w formie uszkadzania powierzchni paznokci. Podczas noszenia go przez dłuższy okres czasu powoduje to znaczne pogorszenie wyglądu i zdrowia płytki.

Innowacja na rynku lakierów do paznokci

Striplac to innowacja na współczesnym rynku paznokci. Jest to rodzaj lakierów, które są wysoce trwałe i nie powodują odpryskiwania. Dzięki temu wyglądają estetycznie i na długi czas zachowują nienaganny wygląd. Co istotne, jest to pierwszy tego typu lakier, który nie wymaga dodatkowo zmywacza, co jest wygodne i niezwykle praktyczne.

Lakiery Striplac dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Jest to obecnie około 80 kolorów, które wykazują wysoki poziom trwałości na wiele lat. Producent wskazuje, że lakiery Striplac nie odpryskują i by je usunąć wystarczy podważyć lakier i zdjąć go z paznokci, co jest bardzo szybkie i wygodne.

Lakiery striplac peel off – właściwości

Innowacyjne lakiery Alessandro striplac to rozwiązanie, dzięki którym płytka paznokcia nie niszczy się. To idealny wybór dla osób, które mają suchą i łamliwą powłokę paznokci, a stosowanie lakierów dodatkowo je uszkadza.

Nowoczesna formuła lakieru powoduje, że striplac peel off dba o zdrową płytkę paznokci. W efekcie nie jest ona uszkodzona ani popękana, ale na długi czas zachowuje nienaganny wygląd i strukturę.

Lakier dla osób, które mają słabą płytkę paznokci…

Wiele osób rezygnuje z malowania paznokci, ponieważ słaba powierzchnia i płytka powoduje, że po zdjęciu lakieru dochodzi do uszkodzeń i łamliwości. Specjaliści wskazują, że tego typu lakier jak produkt Alessandro Striplac do paznokci stwarza możliwości wykonania perfekcyjnego manicure, będącego innym rozwiązaniem niż manicure hybrydowy.

Striplac to technologia opracowana przez zespół specjalistów, którzy prowadzą badania nad nowoczesnymi wersjami lakieru, który daje możliwość zadbania nie tylko o piękne dłonie na co dzień, ale też o zdrowe i witalne paznokcie. To marzenie wielu kobiet, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na malowanie. Teraz jest to możliwe bez ingerowania w suchą i łamliwą powłokę paznokci.